Komodity

Naše realitní kancelář jako obchodní zástupce společnosti ATT Investmets CZ SE nabízí fyzické zlato, stříbro, platinu a drahé kameny (diamanty, rubíny, smaragdy a tanzanity). Ve spolupráci s ATT Investmets CZ SE rovněž nabízíme šperky s drahými kameny, mince a medaile. 

 

 

 

   

 

 

Co je to 1 oz ?

Troyská unce (výslovnost trojská i troaská, častěji psáno jako trojská unce, v angličtině troy weight nebo troy ounce) je základní váhová jednotka (přibližně 31,1 gramu) používaná na národních a mezinárodních trzích stříbra, zlata, platiny a dalších drahých kovů.

Porovnání cen zlatých slitků za posledních 5 let - rok 2017 a rok 2022. Cena trojské unce za pět let vzrostla z 30.396 Kč na 45.384 Kč, tj. výnos 10 % p.a.

 

Zlato a daně ?

Pokud nakoupíte a následně prodáte zlato jako fyzická osoba, nebudete platit žádnou daň z výnosu anebo z příjmu z prodeje. Na zlato, ale i stříbro je totiž zákonně nahlíženo jako na movitý majetek, z jehož odprodeje se daň neplatí. Právnické osoby, které nakupují na firmy, však prodej zdaňovat musí.  

   Interview s RK NEURA v časopise Náš svět  

  

 

          

                                                                                              33 x 1 oz v celkové hodnotě cca 1,5 mil. Kč

 

Další možností je využití služby Postupný nákup kovů (PNK) a Zlato s jistotou:

Postupný nákup kovů (PNK)

Programem "PNK" se rozumí postupný nákup kovů, při němž si zájemce (klient) zvolí variantu PNK a cílovou částku, za kterou chce nakupovat jím vybrané slitky. Specifikace drahého kovu se odvíjí od gramáže, kterou si určí klient, stejně jako si určí pravidelnou finanční částku. Postupně tak hradí kupní cenu slitků až do výše dané cílové částky. Průběžně hrazené slitky jsou ve chvíli zaplacení předávány klientovi na předem určené adrese. Tímto způsobem klient nakládá se svými financemi až do té doby, kdy je uhrazena cílová částka. Princip této služby je identický se službami jako je penzijní spoření, stavební spoření, ukládání peněz dětem, vnoučatům apod. Zásadní rozdíl spočívá v tom, že klient ukládá peníze do drahých kovů, které fyzicky přebírá a vlastní. 

Zlato s jistotou

KONZERVATIVNÍ PRODUKT PRO KLIENTY PREFERUJÍCÍ NÍZKÉ RIZIKO S GARANTOVANÝM ZAJIŠTĚNÍM !

  • Prodej zboží s garancí zpětného odkupu v předem stanovený čas a za předem stanovenou cenu.
  • Klient si zvolí výši obchodované sumy a termín, kdy dojde k odkupu.
  • Na délce kontraktu závisí výkupní cena.
  • Při uzavření obchodu je klientům předáno do jejich vlastnictví investiční zlato.
  • Na konci kontraktu je zlato firmou ATT Investmets CZ SE od klienta zpět vykoupeno za předem stanovenou cenu, která je uvedena v kupní smlouvě.
  • Bez poplatků za sjednání a uzavření smlouvy.

              

 

 

 

Exported from REALKO