O naší společnosti

                     Karel Neubauer

                

 

                    Ing. Milan Radil

                             Karel Kučera

                Realitní kancelář N E U R A založili v lednu 1993 Karel Neubauer a Ing. Milan Radil jako sdružení fyzických osob; od konce roku 1995 byla firma zaregistrována jako s. r. o.  Jednatelem a majitelem společnosti je pan Karel Neubauer a jeho zástupcem pan Karel Kučera. 

Od začátku své existence má naše RK stálé majitele a 100 % českou majetkovou účast. Naším krédem a posláním je nejen zprostředkovávat prodej a pronájem nemovitostí, ale poskytovat široký okruh služeb s realitami spojených a hlavně udržovat vysoký standard těchto služeb. Nestavíme vysoký a rychlý zisk nad zájmem majitelů dobře prodat a pronajmout. Naší devizou je také stálý tým profesionálních makléřů. Díky tomu se k nám naši klienti již 31 let opakovaně vrací a jejich doporučení je pro nás největší reklamou. Kvalitu naší práce mohou potvrdit tisíce spokojených zákazníků.

Nabízíme 10 % provizi za zprostředkování kontaktu na prodávající po úspěšně dokončeném obchodním případu (uzavření exkluzivní smlouvy mezi RK a prodávajícím, podpis kupní smlouvy a uhrazení provize RK).

zajišťujeme komplexní realitní služby:

  • Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí k bydlení či ke komerční činnosti
  • Vyhledání vhodných nemovitostí pro kupující a nájemce
  • Konzultační a inženýrská činnost
  • Vyhláškové a tržní oceňování nemovitostí
  • Kompletní právní a finanční servis
  • Poradenství v oblasti hypotečního financování
  • Developerská činnost s důrazem na půdní bytové vestavby

Nabízíme rovněž zkušenosti a úspěšnost s rozprodejem bytů pro investory - developery bytových objektů a investičních celků.

Společnost N E U R A, s. r. o. se jako developer  zajímá o realizování půdních vestaveb či rezidenčních objektů. Hledáme nové půdní prostory či pozemky (proluky) vhodné k bytové výstavbě na Praze 1, 2, 5, 6, 7 či v jiných zajímavých lokalitách.

   

Jsme zelení !

Naše firma zodpovědně odevzdává elektrozařízení ke zpětnému odběru - viz. certifikát Environmentálního vyúčtování společnosti ASEKOL.  Zpětný odběr elektrozařízení, i těch nejmenších, má nezanedbatelný pozitivní dopad na životní prostředí.

Exported from REALKO